top of page

Bodrum ASAP Transfer Hizmetleri

Ulaşımı sizler için bir problem olmaktan çıkarıp sizlere geniş filomuz ve profesyonel kadromuz ile gerektiğinde uygun fiyatlı transfer, gerektiğinde VIP transfer konusunda çözümler sunuyoruz. 

businesswoman-getting-taxi-cab.jpg

Bodrum -Ulaşım & Bodrum Ekonomik Transfer

Sedan araç seçeneklerimiz ile sizlere  Bodrum ekonomik transfer seçeneği sunuyoruz.  Gerek Şehiriçi gerek Şehirdışı ihtiyaçlarınızı sedan araç filomuzla çözümler üretiyoruz. 

Bodrum Havalimanı Transfer

Adnan Menderes, Dalaman, Milas Bodrum havaalanı transfer için doğru adrestesiniz. uçuş bilgilerinizi bizler ile paylaşarak sizlere istediğiniz noktaya ulaşmanızda; istediğiniz tip araç ve özel ihtiyaçlarınızı( Evcil hayvan, araç için bebek koltuğu vb.) karşılamak marka olarak önceliğimizdir. 
 

Bodrum havalimanı transferi liderlerinden ASAP Transfer olarak sizlere hizmet vermek bizim için onurdur. Bodrum havalimanı transfer fiyatları için bizler ile Whatsapp ve Telefon numaramız üzerinden iletişime geçmek en doğru yol olacaktır. 

VIP Service

Lüks, Konforlu, kendinizi özel hissettircek araçlarımız ve marka temsilcilerimiz ile taşımacılık hizmetini sizler için bir üst kademeye taşıyoruz. Unutmayın! Profesyonel kadromuz ve geniş araç filomuz daima hizmetinizde!

Grup taşımacılığı

Sevdiklerinizle veya iş arkadaşlarınızla yaptığınız gezilerde yalnız olmadığınızı biliyoruz. Bu  nedenle; ihityacınız olan VIP Transfer, Ekonomik transfer, vb. bütün hizmetlerimizde sizlere ve sevdiklerinize transfer hizmeti vermek bizler için mutluluk kaynağı 

Profesyonel Kadromuz İle 7/24 Hizmetinizdeyiz

Bodrum VIP Transfer Fiyatları

Sehirler Arası VIP Transfer  Fiyatları

Şehir içi, Kısa Mesafe VIP Transfer Fiyatları

VIP Transfer fiyatları

Türkiyenin herhangi bir şehrinden diğer şehrine olan Ulaşımlarda; ücretlendirme Otoyol geçişleri de dahil olarak tek ücret olarak müşteri ye sunulur. gidilecek mesafe ve araç tiplerindeki çeşitlilik dolasıyla tek bir ücretlendirme yapılması doğru değildir. ASAP Transfer olarak şöförlü araç kiralama hizmetimiz için fiyatlandırma bilgilendirmelerine 7/24 açık İletişim hattımız ile marka temsilcimiz ile kısa bir görüşme yaparak öğrenebilirsiniz.

Bodrumda herhangi bir noktasında yine Bodrum içerisine yapacağınız yolculuklar kısa mesafe olarak nitelendilir. Taksilerden farklı olarak VIP Transfer ücretlendirmesi km başına ücretlendirme yerine varış ve ulaşılacak nokta iligili şöföre iletildikten sonra tek fiyat üzerinden ayarlanır. Bunun dışında internet üzerinden gördüğünüz fiyatlandırmalar doğruyu yansıtmamaktadır.  En doğru VIP Transfer Fiyatlarına ulaşmak için telefon numaramız ile marka temsilcimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

VIP transfer Mercedes Vito gibi araçlar ile verilen konforlu ve güvenli yolculuğu ön planda olan hizmet şeklimizdir. Şehir içi, Şehir dışı, VIP araç hizmeti almak isterseniz. Marka temsilcinize tercihinizin bu yönde olduğunuzu belirmeniz yeterli olacaktır. 7/24 açık iletişim hattımızdan Bodrum VIP Transfer Fiyatları hakkında teklif isteyebilirsiniz.

bottom of page